Nasza Historia

Investa Marine sp. z o.o. została założona w 1995 roku, a od ponad 20 lat jest oficjalnym dystrybutorem maszyn pakujących firm AMSY oraz Teymasa w Polsce.

Maszyny tych producentów z powodzeniem pracują w wielu zakładach naszego kraju, w Europie jak i na świecie. Głównie są to przedsiębiorstwa z branży chemii gospodarczej, ciężkiej chemii, petrochemicznej oraz spożywczej.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań by spełnić jego oczekiwania. Oferowane maszyny charakteryzują się niezawodnością, dużą precyzją pracy i są łatwe w obsłudze.

Na każdy wykonany projekt dajemy 2 lata gwarancji. Zapraszamy do kontaktu.

Reprezentowane przez nas firmy:

AMSY

Ta węgierska firma posiada bogate doświadczenie w produkcji maszyn do pakowania płynów oraz
produktów sypkich. Specjalizuje się w dokładnym dozowaniu mniejszych pojemności.

W ofercie posiada również duży wybór maszyn wspomagających pakowanie, takich jak: zakręcarki, etykieciarki, ustawiaczki do butelek. Oferowane rozwiązania są proste w konfiguracji, szybkie w przezbrojeniu i łatwe w czyszczeniu. Maszyny charakteryzują się dużą precyzją oraz niezawodnością.

Rozwiązania tego producenta kierowane są zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących oszczędności oraz automatyzacji procesu pakowania jak i dla dużych przedsiębiorstw chcących zwiększyć wydajność pakowania.

strona producenta
strona producenta

Teymasa

Katalońska firma założona w 1979 roku znana jest z produkcji maszyn nalewających płyny do opakowań o pojemnościach 30-1000L. Inną specjalnością tego producenta są paletyzery i depaletyzery, ciągi transportowe jak i nowość automatyczne magazyny pustych beczek. Swoimi rozwiązaniami zdobyła uznanie klientów – międzynarodowych koncernów chemicznych i petrochemicznych.

Klienci ci chętnie wracają poszerzając swoje linie nalewcze o nowe rozwiązania.

Nasze realizacje

Ostatnie projekty, które udało nam się zrealizować.